Reklam

Turgutlu Devlet Hastanesi'ne BİLSEM'den yüz siperliği desteği

Turgutlu'da faaliyetlerini sürdüren Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), kendi bünyesindeki 3D yazıcılarla üretilen yüz siperliklerini Turgutlu Devlet Hastanesine teslim ederek destek sağladı. 

Reklam
Turgutlu Devlet Hastanesi'ne BİLSEM'den yüz siperliği desteği
30 Mart 2020 - 16:49

Turgutlu Devlet Hastanesi'ne BİLSEM'den yüz siperliği desteği

TURGUTLU'da faaliyetlerini sürdüren Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), kendi bünyesindeki 3D yazıcılarla üretilen yüz siperliklerini Turgutlu Devlet Hastanesine teslim ederek destek sağladı. 

Turgutlu Bilim ve Sanat Merkezi, kendi bünyesinde bulunan 3D yazıcılar ile Turgutlu Devlet Hastanesinin ihtiyacı olan yüz siperliği üretimine başladı. Turgutlu BİLSEM Müdürü Levent uz, okullarında üretilen 3D yüz siperliklerini Turgutlu Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Ergun'a teslim etti. 

BİLSEM Müdürü Levent Uz, tüm Türkiye'de Bilsem okullarının günlük 1000 adet üretim yaptığını, Turgutlu Bilsem olarak ürettikleri siperliklerle Devlet Hastanesine katkıda bulunduklarını ifade etti. 

Okul yönetimine teşekkür eden Hastane Müdürü Mustafa Ergun: “Şu süreçte gerek vatandaşlarımızdan gerekse de resmi kurumlarımızdan büyük destek görüyoruz. Ülke olarak bilinç ve birlik beraberlik adına çok güzel örnekleri yaşıyoruz. Destekte bulunan, bulunmak isteyen herkese çok teşekkür ederiz." dedi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2375 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum