Turgutlu’da yılın ilk gününde 5 kişi toprağa verilecek

Turgutlu'da yılın ilk gününde 5 kişi toprağa verilecek

Reklam
01 Ocak 2019 - 13:01 - Güncelleme: 01 Ocak 2019 - 13:41

Turgutlu'da yılın ilk gününde 5 kişi toprağa verilecek

Turgutlu İlçe sakinlerinden eski zahirecilerden Ahmet Aşkın’ın oğlu Celal Aşkın vefat etti. Cenazesi bugün Dereköy Camiinde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kardeşleri: Fehmi, Fevzi, İsmail, Ekrem Aşkın

Oğulları: Ahmet, Osman, Oktay, Tuncay Aşkın

-------------

Turgutlu İlçe sakinlerinden Kamil Kuzu vefat etti. Cenazesi bugün Demirci Camiinde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu kabristanlığında toprağa verilecektir.

Eşi: Ayşe Kuzu

Oğlu: Murat Kuzu

Kızı: Dilek Kuzu

-------------

Turgutlu İlçesi İzzettin Mahalle sakinlerinden Ömer Sayın’ın eşi Zeynep Sayın vefat etti. Cenazesi bugün Pazar Camiinde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Musa, Yüksel, Vedat Sayın

Damatları: İsmail Aygen, Nejdet Güçlü

-----------

Turgutlu İlçe sakinlerinden eski berberlerden Göven Ernamlı vefat etti. Cenazesi bugün Hacı Muharrem Camiinde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kızları: Mürvet Armağancı, Sebehat Altay

Damatları: Kerim Armağancı, İslam Altay

--------

Turgutlu İlçe sakinlerinden Ziraii donatımdan emekli sucu Ayhan Dikengül vefat etti. Cenazesi bugün Dereköy Camiinde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu kabristanlığında toprağa verilecektir.

Damatları: İbrahim Yıldırım, Sinan Erkayhan

Merhumlara Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 6206 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • safiye dikengül güraras
    2 ay önce
    şu ilanları bir doğru yazsanız kaç oldu bu hatalar zirai donatımdan emekli latif dikengülün oğlu belediyeden emekli sucu ayhan dikengül çokmu zor böyle yzmak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru