Reklam
Reklam

Turgutlu'da vatandaşlar bilgilendirildi

Reklam
Reklam
Turgutlu'da vatandaşlar bilgilendirildi
08 Mart 2019 - 15:13

Turgutlu’da vatandaşlar bilgilendirildi

TURGUTLU Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Atatürk Bulvarı üzeri Orta Park girişinde açtığı stant ile ilçe halkını birçok konuda bilgilendirme çalışmaları yaptı.

Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü görevlileri ilçe halkını, koruyucu aile, sosyal ulaşım birimi, kadına yönelik şiddetle mücadele, ALO 183 hattı, madde bağımlılığı, sosyal ekonomik destek konularında bilgilendirdi.

Kurum yetkilileri yoldan geçen vatandaşlara şeker ikramı sonrasında konular ile ilgili broşürler dağıttılar. Vatandaşlar Turgutlu Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün bu bilgilendirmelerinden memnun olduklarını açıklarken, kuruma da teşekkür ettiler. Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1606 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum