Reklam
Reklam

Turgutlu'da ulaşım denetiminde 16 araç şoförüne cezai işlem

Reklam
Turgutlu'da ulaşım denetiminde 16 araç şoförüne cezai işlem
14 Aralık 2019 - 18:28 - Güncelleme: 18 Aralık 2019 - 01:25

Turgutlu’da ulaşım denetiminde 16 araç şoförüne cezai işlem

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı zabıta ekipleri, il genelinde toplu ulaşım hizmeti veren araçlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçe merkezinde toplu ulaşım araçlarını denetleyen ekipler, kurallara uymayan 16 araç şoförüne cezai işlem uyguladı.

VATANDAŞLARIN huzurlu ve güvenli bir şekilde toplu ulaşımlarının sağlanması için çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, denetimlerini il genelinde sürdürüyor.  Yürütülen çalışmalar kapsamında Turgutlu şehir merkezinde toplu ulaşım hizmeti veren araçlar, A’dan Z’ye kontrol edildi. Kılık kıyafetten, araç temizliğine kadar tüm noktaları titizlikle inceleyen Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, vatandaşların daha konforlu seyahat etmesini amaçladı. Toplu taşıma araçlarında hizmet kalitesini önemsediklerini belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Bu doğrultuda Turgutlu’da toplu taşıma araçlarında birçok konuda denetleme yaptık. Yapılan denetimlerde kurallara uymayan 16 araç şoförüne cezai işlem uygulandı. Vatandaşımıza güvenli ve kaliteli bir ulaşım sunabilmek için denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5293 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum