Reklam

Turgutlu'da 'Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar' konseri (VİDEO)

Turgutlu Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, vefatının 81.yıl dönümünde Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına bir konser düzenledi.

Reklam
10 Kasım 2019 - 21:09 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 01:30

Turgutlu’da ‘Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’ konseri

TURGUTLU Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, vefatının 81.yıl dönümünde Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına bir konser düzenledi.
Turgutlu Belediyesi Etkinlik Salonu’nda (eski belediye hizmet binası) saat 20.00’de başlayan ‘Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’ isimli konsere çok sayıda vatandaş katıldı. Turgutlu Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan repertuarını seslendirdi. Konserin sonunda davetliler, koroyu ayakta alkışladı.

Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1772 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum