Reklam
Reklam

Turgutlu'da ASM'lerde Biontech aşısı uygulaması başladı

Turgutlu İlçesinde bugünden itibaren ‘Biontech’ aşısı, aile sağlığı merkezlerinden uygulanmaya başladı.

Reklam
Turgutlu'da ASM'lerde Biontech aşısı uygulaması başladı
10 Haziran 2021 - 14:13 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 14:15
Turgutlu’da ASM’lerde Biontech aşısı uygulaması başladı

TURGUTLU İlçesinde bugünden itibaren ‘Biontech’ aşısı, aile sağlığı merkezlerinden uygulanmaya başladı. Biontech aşısı ilk olarak Akçakmak Yolu’ndaki 10 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde yapıldı. Vatandaşların, dört ve üzeri hekimliği bulunan aile sağlığı merkezlerinden 14 Haziran itibariyle randevularını alabileceği belirtildi. 


Biontech aşısının ilk kez 10 No’lu ASM’de uygulandığını belirten Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün, sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Turgutlu İlçemizde Biontech aşı uygulaması bugün ilk kez 10 no'lu ASM'de uygulanmış olup, dört ve üzeri Aile Hekimliği bulunan ASM’lerden 14.06.2021 tarihi itibari ile 1 no'lu (Eski Garaj yanı), 2 no'lu (Camiönü), 3 no'lu (Subaşı), 4 no'lu (Koza Pazarı), 7 no'lu (Adliye Yanı), 8 no'lu (İstasyonaltı), 9 no'lu (Selvilitepe), 10 no'lu (Eski SSK), 12 no'lu (Mustafa Kemal Mahallesi) randevularını alabilirler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi. 
    İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit, Biontech aşı uygulamasının hayırlı olmasını dileyerek sırası gelen vatandaşların çekinmeden aşılarını yaptırmaları gerektiğini yineledi.
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1476 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum