Reklam
Reklam

Turgutlu Belediyesinden Asfalt Mesaisi

Turgutlu Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı.  Hafta sonu sürdürülen çalışmalar kapsamında 24 bin m2’lik alan asfaltlandı.

Reklam
Turgutlu Belediyesinden Asfalt Mesaisi
14 Haziran 2021 - 17:37
Turgutlu Belediyesinden Asfalt Mesaisi
Turgutlu Belediyesi asfaltlama çalışmalarına başladı.  Hafta sonu sürdürülen çalışmalar kapsamında 24 bin m2’lik alan asfaltlandı.
Turgutlu Belediyesi ova yolları başta olmak üzere şehir içindeki asfaltlama çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz hafta deneme etabının tamamlanmasının hemen ardından Sabancı Karakolu Mevkisinde asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildi. Asfaltlama çalışmalarına hafta sonunda da devam eden Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Sabancı Karakolu Mevkisi üzerinde 15 bin m2’lik alanın asfaltlanmasını tamamladı.
Erbiller Sanayi Sitesindeki çalışmalarına da bir yandan devam eden ekipler yol yenileme çalışmaları ile birlikte sanayi sitesi içerisinde 9 bin m2’lik bölümün asfaltlanması çalışmalarını yürüttü.
Asfalt çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Asfalt şantiyemizin kurulması ve teknik süreçlerin tamamlanmasının hemen ardından asfaltlama çalışmalarımıza Sabancı Karakolu Mevkisi ile Erbiller Sanayi Sitesinden başladık. Ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucunda iki noktada 24 bin m2’lik alanın asfaltlamasını gerçekleştirdik. Çiftçilerimiz başta olmak üzere vatandaşlarımızın yaşadıkları en büyük sorunlardan biri olan, yıllardır çözülemeyen asfalt sorununu çözüme kavuşturduk. Ekiplerimizin hazırladığı plan ve program dahilinde ova yollarımızda ve şehir içinde gerekli noktalarda asfaltlama çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 943 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Kadir buğur
    1 ay önce
    Koruma Birliği ve sulama birliği arası kanal yanı yol acil köstebek yuvası olmuş yollar,Davutlu yolu en işlek yol ,araçlar hızlı ve çok geçiyor, toz bulutu oluşuyor ,erik ağaçları kırmızı örümcek hastalığına yakalandı ilgili birimlerin dikkatine,geç yapılacaksa kanal boyu çukurlar asvalt dolgu yapılsın....