Reklam
Reklam

Turgutlu Arnavut Kültür Derneği'nden bayram mesajı

Turgutlu Arnavut Kültür Derneği, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Turgutlu halkının ve Müslüman Aleminin bayramını kutladı. 

Reklam
Turgutlu Arnavut Kültür Derneği'nden bayram mesajı
31 Temmuz 2020 - 13:48
Turgutlu Arnavut Kültür Derneği'nden bayram mesajı

TURGUTLU Arnavut Kültür Derneği, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Turgutlu halkının ve Müslüman Aleminin bayramını kutladı. 


“Sevginin, kardeşliğin, merhametin ve paylaşmanın güçlenmesine vesile olan mübarek Kurban Bayramına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bayramların toplumsal hayatımıza ve kaynaşmaya çok önemli katkıları olmaktadır. Turgutlu Arnavut Kültür Derneği olarak Kurban Bayramının birlik, beraberlik ve paylaşma gibi hayırlara vesile olmasını temenni eder, tüm halkımızın ve Müslüman âleminin Kurban Bayramını kutlarız."
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1180 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum