Reklam

TURGEDAK sporcularından Spil'de kış kampı

Reklam
TURGEDAK sporcularından Spil'de kış kampı
08 Aralık 2019 - 19:19

TURGEDAK sporcularından Spil’de kış kampı

TURGUTLU İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi ve TURGEDAK sporcuları, Spil’de yağmurlu ve sisli havada iki günlük kış kampı gerçekleştirdi.

                  Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi ve TURGEDAK sporcuları işbirliğinde Spil’de rakımı 800 metre olan Sultan Yaylası’nda 1.kış kampı gerçekleştirildi. 25 kişinin yer aldığı grup, kış şartlarında kampçılık, hayatı idam ettirme, doğada barınma ve yürüyüş eğitimleri aldı. Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi gençleri, yağmurlu ve sisli havada gerçekleştirilen iki günlük eğitimlerden başarıyla çıktı.

Doğa yürüyüşü faaliyetlerine katılım için Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezine başvurunun yapılabileceği veya TURGEDAK sosyal medya hesabından faaliyetlerin takip edilebileceği belirtildi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1122 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum