Reklam
Reklam

Turgedak gençlerinden evde tırmanış eğitimi

Turgutlu Gençleri Dağcılık ve Doğa Sporu Kulübü (Turgedak) sporcuları, koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kal çağrısına uyarak tırmanış eğitimlerini evlerinde sürdürdü. 

Reklam
Reklam
Turgedak gençlerinden evde tırmanış eğitimi
24 Mart 2020 - 11:29

Turgedak gençlerinden evde tırmanış eğitimi

TURGUTLU Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezine bağlı Turgutlu Gençleri Dağcılık ve Doğa Sporu Kulübü (Turgedak) sporcuları, koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kal çağrısına uyarak tırmanış eğitimlerini evlerinde sürdürdü. 
    Evde kal Türkiye çağrısına destek verdiklerini belirten Turgedak yetkilisi Mehmet Aktaş: "Salgın hastalık (covid-19) nedeniyle okullar kapalı. Kursları ve tırmanış eğitimlerimizi yapamıyoruz. #evdekaltürkiye çağrısına uyarak, en kısa sürede bu salgın hastalığı atlatabilmek için evimizden çıkmıyoruz. Zamanı faydalı ve eğlenceli kullanıp evde de olsa tırmanış eğitimi yapıyoruz. Bu sayede güvende ol sloganıyla spor yapmaya, spordan kopmamaya çalışıyoruz. Tırmanış alanında milli sporcular yetiştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu koronavirüs salgınına karşı 'Kendini, aileni ve sevdiklerini korumak için Evde Kal Türkiye!' diyoruz." dedi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum