Turgay Şirin: Yorulduğumuz zamanlar oldu. Desteğinizle tekrar...
Reklam

Turgay Şirin: Yorulduğumuz zamanlar oldu. Desteğinizle tekrar koşmaya başladık

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’e destek vermek için Turgutlu’ya geldi. Altay mahallesinde düzenlenen mitinge katılan Murat Baybatur, Turgutlu’da CHP ile HDP arasında gizli bir anlaşmanın yapıldığını İddia ederek , Turgutlu’dan dağa para mı göndereceksiniz ? şeklinde konuştu.

Reklam
29 Mart 2019 - 13:44 - Güncelleme: 29 Mart 2019 - 13:59

Turgay Şirin: Yorulduğumuz zamanlar oldu. Fakat sizin desteğinizle tekrar koşmaya başladık

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’e destek vermek için Turgutlu’ya geldi. Altay mahallesinde düzenlenen mitinge katılan Murat Baybatur, Turgutlu’da CHP ile HDP arasında gizli bir anlaşmanın yapıldığını iddia ederek, "Turgutlu’dan dağa para mı göndereceksiniz ? şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’in seçim bürosu önünden kortej yürüyüşü ile başlayan etkinliğe vatandaşlar ve partililer yoğun bir şekilde ilgi gösterdi.

"Dualarınız sayesinde dimdik ayakta kaldık"

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin “Bizler Turgutlu’muzun bize inancını güvenini hiçbir zaman suiistimal etmedik. Bize inananların yüzünü kara çıkarmamak için durmadan çalıştık. Turgutlu’muza verdiğimiz sözleri gerçekleştirmek için gece gündüz demedik. Bir olmak için, diri olmak için, güçlü Turgutlu olmak için azı çok yaptık, kılı kırk yardık, titizlikle çabaladık, nihayet tüm engelleri aştık. Yorulduğumuz zamanlar oldu. Fakat sizin desteğinizle tekrar koşmaya başladık. Sendelediğimiz zamanlar oldu. Fakat dualarınız sayesinde dimdik ayakta kaldık. Bu durumdan da bazıları ziyadesi ile rahatsız oldu. Onlar rahatsız ola dursun Turgutlu bize el verdi, yürek verdi, gönül verdi. Bizde Turgutlu’nun hizmetkarı olduk. Başkanlık yaptığımız süre boyunca bu şehirde kimseyi kırmadan, ötekileştirmeden hizmet ettik. Kimseyi Türk, Kürt, Boşnak, Göçmen, Arnavut, Çerkez, oralı buralı Alevi, Sünni diye ayırt etmedik. Bize oy verdi vermedi söylemlerine girmedik. Oy yoksa hizmette yok demedik. Şehrimizin en ücra köşesine ulaşmaya çalıştık. İmkânlarımız nispetinde yatırımlar yaptık” dedi. NURULLAH ÇANKAYA

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 994 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ahmet babayigit
    4 ay önce
    cok yoruldun baskan 3 yıl birşey yapmıyıp son 2 yıla sıkıştırdın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİR ZAMANLARIN TURGUTLUSPOR'U
BİR ZAMANLARIN TURGUTLUSPOR'U
Personel ve gıda teknikeri alınacak
Personel ve gıda teknikeri alınacak