Turgay Şirin: ’Projelerimizi biz açıklıyoruz, ama onlar...
Reklam

Turgay Şirin: 'Projelerimizi biz açıklıyoruz, ama onlar duymuyorlarmış'

Turgay Şirin’in, binlerce kişinin katılımı ile Camiönü Meydanında düzenlediği miting büyük ilgi gördü. Turgay Şirin: "Bizler ne kadar nezaketli davranıyorsak, onlar o kadar seviyesizce saldırıyorlar." dedi.

Reklam
28 Mart 2019 - 15:48 - Güncelleme: 28 Mart 2019 - 18:07

Turgay Şirin: 'Projelerimizi biz açıklıyoruz, ama onlar duymuyorlarmış'

TURGUTLU Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in, binlerce kişinin katılımı ile Camiönü Meydanında düzenlediği miting büyük ilgi gördü. Turgay Şirin: "Bizler ne kadar nezaketli davranıyorsak, onlar o kadar seviyesizce saldırıyorlar." dedi.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin “Biz Turgutlu'yu muhabbetle seviyoruz. İlk günkü aşkla seviyoruz. Sevdamız Turgutlu diyoruz. Bizleri kavgaya, gürültüye çekmeye çalışıyorlar. Biz ne kadar nezaketli, seviyeli, ahlaklı, nezaketli davranıyorsak onlar bir o kadar nezaketsiz, kaba, seviyesizce saldırıyorlar. Biz ne söylersek söyleyelim karşımızdaki diğer adaylar ısrarla anlamıyor, görmüyor, bilmek istemiyor. Yalan iftira ve hakaretle insanlarımızı aldatmaya çalışıyor. Bizim ağzımızdan kötü söz çıkmadıkça bunlar çıldırıyor. Yahu bizi kendi çukurunuza çekemeyeceksiniz diyoruz, bunlar iyice çukurlaşıyor, çirkinleşiyor, yüreklerindeki gerçek niyeti sözlerine saldırganca yansıtıyorlar. Varsın ne söylerlerse söylesinler. Varsın kendi söyledikleri, meydanlarda kustukları yalan yanlış hayasızca lafların içinde debelenip dursunlar. Mevlana ne diyor kardeşlerim. Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi gibi bilir. Turgutlu artık bunların gerçek yüzünü, gerçek niyetini biliyor ve görüyor. Bunlar bizim için hangi kötü ve edepsiz sözü kullanıyorsa. Bu sözler onların kendilerindendir. Kendilerini tarif ediyorlar kendilerini” dedi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 1440 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİR ZAMANLARIN TURGUTLUSPOR'U
BİR ZAMANLARIN TURGUTLUSPOR'U
Personel ve gıda teknikeri alınacak
Personel ve gıda teknikeri alınacak