Turgay Şirin ilk kez yeni projelerini açıkladı

Katıldığı programın sonuna doğru yeni projelerinden söz eden Belediye Başkanı Turgay Şirin: "Öncelikle yapacağımız projeleri Cumhur ittifakının desteğiyle yapacağımızı seçmenimize iletmek istiyorum. Yaklaşık 130 dönümlük alanda "kentsel dönüşüm" için harekete geçeğiz. Bu çalışmaların alt yapısı hazır." dedi.

Reklam
Turgay Şirin ilk kez yeni projelerini açıkladı
20 Mart 2019 - 18:58 - Güncelleme: 21 Mart 2019 - 16:26

Turgay Şirin ilk kez yeni projelerini açıkladı

Katıldığı programın sonuna doğru yeni projelerinden söz eden Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Turgutlu adayı Turgay Şirin: "Öncelikle yapacağımız projeleri Cumhur ittifakının desteğiyle yapacağımızı seçmenimize iletmek istiyorum. Yaklaşık 130 dönümlük alanda "kentsel dönüşüm" için harekete geçeğiz. Bu çalışmaların alt yapısı hazır." dedi. 

TURGUTLU Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, çarşamba günü bir yerel internet sitesinde TV programına katılarak, 5 yıllık görev süresinde yaptığı hizmetleri anlattı. "5 yılda 50 proje" sloganı ile belediye başkanlığına seçilen Şirin: "Öncelikle halkımız mutlaka sandığa gitsin. Seçimler demokrasinin şölenidir. İradelerini ortaya koysunlar. Ama bu iradelerini ortaya koyarken de mutlaka genel olarak hem ülke siyasetin, hem yerel siyasetin bir değerlendirmesini mutlaka yapsınlar. Zira çok önemli bir seçim. Hep beka ile ilgili uyarıları seçmenimizin dikkate almasını önemsiyorum" dedi. 

5 yılda OSB’ye 85 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “İstihdam konusunda kaliteli yatırımcıları çekme konusunda artık tercih edilir duruma geldik." diye konuştu. 

Program sunucusunun konuyu açmak için “Ben neden size oy vereyim?” şeklindeki sorusu üzerine Şirin: "Seçime AK Parti ile ittifak olarak giriyoruz. Yönetim güçlü olacak. Elimiz güçlü olacak. Yerelde, Manisa’da, Ankara’da daha güçlü olacağız. Bu Turgutlu için tarihi bir fırsat. Lütfen oyumuzu kullanalım. Bu fırsatı iyi değerlendirelim. "dedi.

Katıldığı programın sonuna doğru yeni projelerinden söz eden Şirin: "Öncelikle yapacağımız projeleri Cumhur ittifakının desteğiyle yapacağımızı seçmenimize iletmek istiyorum. Yaklaşık 130 dönümlük alanda "kentsel dönüşüm" için harekete geçeğiz. Bu çalışmaların alt yapısı hazır. Yeni prestij caddelerinin yapımına devam edeceğiz. Yeni caddeler devam edecek, yeni yollar olacak. 'Kültür Sanat ve Eğlence Merkezi' yapacağız. 'Panoramik Müze –Minia Dünya Parkı' yapacağız. Pazartesi Pazarının olduğu yere 'modern pazartesi pazarı' yapılacak, altı otopark, üstü pazar yeri olacak şekilde olacak. 'Yeni muhtarlık binaları ve taziye evleri' yapacağız. 'Modern büyük hayvan pazarı' yapacağız. Irlamaz üzerinde 'Kasaba Millet Bahçesi' yapacağız. Atatürk Mahallesi Irlamaz Çayı yanına çocuklar için “Harikalar Diyarı' yapacağız." dedi.

Turgay Şirin son olarak, "Öncelikle halkımız mutlaka sandığa gitsin. Seçimler demokrasinin şölenidir. İradelerini ortaya koysunlar ama bu iradelerini ortaya koyarken de mutlaka genel olarak hem ülke siyasetinin, hem yerel siyasetin bir değerlendirmesini mutlaka yapsınlar. Zira çok önemli bir seçim. Hep beka ile ilgili uyarıları seçmenimizin dikkate almasını önemsiyorum. Yerelde geçmişte yapılanları ve önümüzde vaat edilen şeylerin nasıl yapılabileceğini de çok iyi etüt etsinler, tarihi bir fırsattır bu. Turgutlu için Cumhur İttifakının Turgutlu’daki bu tarihi fırsatıdır. Yani AKP ve MHP bir araya gelerek her şekilde uyumla, sinerjiyle biz Turgutlu’ya bir hizmet olarak geri getirmenin heyecanı içinde 31 Mart'ı sabırsızlıkla bekliyoruz." ifadelerini kullandı. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 8463 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum