Reklam

Turgay Şirin: 'Ezanı, bayrağı sevmeyenlerle bizim işimiz yok'

Reklam
Turgay Şirin: 'Ezanı, bayrağı sevmeyenlerle bizim işimiz yok'
30 Mart 2019 - 14:01 - Güncelleme: 30 Mart 2019 - 14:41

Şirin: 'Ezanı, bayrağı sevmeyenlerle bizim işimiz yok'

Selvilitepe’de Turgay Şirin’e Yoğun İlgi

TURGUTLU Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, son mitingini Selvilitepe mahallesinde düzenledi. Mitingde Selvilitepeliler Turgay Şirin ve Cumhur ittifakına yoğun ilgi gösterdi.

Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’in seçim bürosu önünden kortej yürüyüşü ile başlayan etkinliğe vatandaşlar ve partililer yoğun bir şekilde ilgi gösterdi. Çok sayıda vatandaş Cumhur ittifakının kortejine evlerinden, işyerlerinden destek verdiler.

 Şirin “Kirli Pazarlıklarla Bizim İşimiz Yok”

Turgay Şirin “Turgutlu için Cumhur İttifakı ile yürüyoruz, Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti olarak birlikte yürüyoruz. Manisa Büyükşehir’de şehrimiz için birçok proje yapan ortak proje geliştirdiğimiz mevcut büyükşehir belediye başkanımız Cengiz Ergün yine Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız. Turgutlu’da da bu kardeşiniz Turgutlu için hayallerimiz belli, ittifakımız belli, biz vatanını, milletini seven bir kadro olarak yol yürüyoruz. Ezanı bayrağı Sevmeyenlerle bizim işimiz yok, istiklal marşımıza düşman olanlarla, kirli pazarlıklarla bizim işimiz yok. Hangi partiye inanmışsa inansın, şimdi nerde duruyorsa dursun. Benim Turgutlulu Kasabalı kardeşim basiret sahibidir. Onun için bunların lafına değil icraata bakar. Turgutlulular feraset sahibidir. Onun için atıp savurmaya değil esere hizmete bakar. Turgutlularlar dürüsttür, samimiyete ahlaka erdeme bakar. Onun için alengirli işlere bulaşanlardan defolu isimlerden hazzetmez” dedi.

Mitinge Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, eşi Bahar Şirin ile kızları Ecem, Sıla ve Ecrin Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, Milliyeti Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, MHP İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, MHP Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldız Ateş, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Nurullah ÇANKAYA

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2211 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum