Reklam
Reklam
Reklam

TURBEM'de 380 öğrenci eğitim görüyor

Reklam
TURBEM'de 380 öğrenci eğitim görüyor
14 Ocak 2020 - 14:53 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 15:16

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Turgutlu Belediyesi Eğitim Merkezi’nde  (TURBEM), 380 öğrenci lise ve üniversite sınavlarına hazırlık için eğitim görüyor.

Turgutlu’da Turgutlu Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren TURBEM Atatürk Bulvarı üzerindeki 4 katlı binada faaliyet gösteriyor, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın kurucu müdür olduğu eğitim merkezinin müdürlüğünü Baykal Aksoy yapıyor. Farklı branşlardan toplam 16 öğretmenin hizmet verdiği kurs merkezinde liselere hazırlık 97, 8.sınıf öğrencisi, 50, 11.sınıf öğrencisinin yanı sıra üniversite sınavlarına hazırlanan 233 öğrenci eğitim görüyor. Üniversiteye hazırlık kursları Salı-Cuma günleri arası, lise sınavlarına hazırlık ve 11. sınıf öğrencileri de Cumartesi ve Pazar günleri eğitim görüyorlar. TURBEM Kurucu Müdürü ve Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Turgutlu Belediyesi olarak eğitim gören öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek için bu kursları açtık, şimdilik hafta içi ve hafta sonunda üniversiteye hazırlık, liselere hazırlık için 8 ve 11. Sınıf öğrencilerine verdiğimiz kurslar devam ediyor. 2.dönem yapılan kurslara katılmak isteyen öğrencilerimizi kayıtlarını yaptırmak ve kurslarımız hakkında bilgi almak için eğitim merkezimize bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1892 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum