Reklam
Reklam

Turan: "Gediz için toplandık"

Turgutlu Kaymakam’ı Uğur Turan öncülüğünde toplanan heyet Gediz Nehri’nin ıslahı ile ilgili proje kapsamında bir araya geldi.

Reklam
Turan: "Gediz için toplandık"
27 Ocak 2016 - 16:13

Turgutlu Kaymakam’ı Uğur Turan öncülüğünde toplanan heyet Gediz Nehri’nin ıslahı ile ilgili proje kapsamında bir araya geldi.

Bugün Kaymakamlık binasında saat 14.00’de başlayan toplantıya Kaymakam Uğur Turan, DSİ 22. Bölge Müdürü Hayrettin Türkbay, Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Levent Türker, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Turgutlu Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Musa Çallı katıldı.

Toplantının başlangıcında basın mensuplarına bir açıklama yapan Kaymakam Turan : “ Kıymetli valimizin gündeme getirdiği bizimde bizim de göreve başladığımızdan beri takipte olduğumuz bir çalışma için bir araya geldik. Bu çalışma sizin de bildiğiniz, Gediz Nehri’ndeki taşkınlar. Gediz Nehri’nin 18 kilometrelik bölümü Turgutlu’muzdan geçiyor. Bu bizim için çok büyük bir değerdir, büyük bir berekettir. Devlet su işlerinin bu konuda yaptığı işler hepimizin gurur kaynağıdır. Ancak zaman zaman su seviyesinin yükselmesinden dolayı bölgede bulunan mahallelerde bir takım sıkıntılar yaşandığını eskiden beri biliyoruz. Bu konudaki gelişmeleri yönetmek için arkadaşlarımızla bir araya geldik. Meseleyi dert olarak görmeden bu sorunların çözülemeyeceğini biliyoruz. Kasaba için buradayız. Bu meseleyi çözmek için buradayız. Arkadaşlarımızla bu konuları görüşmek için bir araya geldik” şeklinde konuştu.Yapılan toplantıda alınan kararların önümüzdeki günlerde vatandaşlarla paylaşılacağı öğrenildi.

Hasan Deniz Çizmeci

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3055 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum