Turan: "Bağımlılıkla mücadele yolunda yapacak çok iş...

Turan: "Bağımlılıkla mücadele yolunda yapacak çok iş var"

Bilgilendirmede İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit, yeni atanan genç psikolog Büşra Akkaya’yı tanıttı.

Reklam
07 Kasım 2018 - 16:20 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 - 16:28

Turan: “Bağımlılıkla mücadele yolunda yapacak çok iş var“

Bilgilendirmede İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bil.gehan Hasyiğit, yeni atanan genç psikolog Büşra Akkaya’yı tanıttı.

TURGUTLU İlçesinde ‘Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu’ Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan  Başkanlığında toplandı. 

Turgutlu‘da madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığının önüne geçmek amacıyla oluşturulan ‘Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu’ dün sabah Turgutlu Mesleki Eğitim Merkezi binasında, Kaymakam Uğur Turan başkanlığında toplandı. Kaymakam Turan açılış konuşmasından bazı satır başları şu şekilde: “Burada altın cümlemiz şu: ‘Genç, ‘gençliğimiz’, ‘yavrularımız’, ‘çocuklarımız’, ‘altın gençliğimiz’, ‘geleceğimizin teminatı biricik sevgili genç kardeşlerimiz‘

Onlar için ve tüm toplumumuzun geleceği için Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geleceği için gayret ediyoruz. Bu manada bize verilen bu vazifeyi de layıkıyla yapmak zorundayız. Ama ben Meltem Hanımefendiye şu manada teşekkür ediyorum. Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyonu Kurulunun  farkındalığı ciddi anlamda arttırmıştır. Lakin yapacak çok işi vardır. Hep beraber, müşterek hareketle yolumuza ve yolculuğumuza devam edeceğiz.” dedi.

8 maddelik gündem maddeleri kurul tarafından ele alındı. İlgili birimler yeni projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Bilgilendirmede İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilgehan Hasyiğit, yeni atanan genç psikolog Büşra Akkaya’yı tanıttı. Psikolog Akkaya, Turgutlu’ya yeni atandığını belirterek önümüzdeki toplantıda  bağımlılıkla ilgi yeni projelerini ileteceğini sözlerine ekledi. Doğan ÇİZMECİ - Ahmet ÖZPEHLİVAN

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Doğan ÇİZMECİ
Bu haber 1212 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünlü popçu Bendeniz ve Yasemin Turgutlu’da sahne aldı
Ünlü popçu Bendeniz ve Yasemin Turgutlu’da sahne aldı
TUTSO'dan 23 Nisan kutlama mesajı
TUTSO'dan 23 Nisan kutlama mesajı