Reklam
Reklam
Reklam

Trafiğin yoğun olduğu bölgede isyan ettiren görüntü!

Son yıllarda trafik yoğunluğu oldukça artan ve Turgutlu Devlet Hastanesi, Turgutlu Sebze ve Meyve Hali, Koşukırı Çarşısı ve Manisa Yolu gibi yerlerin bağlantı noktasında bulunan yolun uzun zamandır bozuk olması ve onarılmaması Turgutlulu vatandaşları isyan ettirdi.

Reklam
Trafiğin yoğun olduğu bölgede isyan ettiren görüntü!
13 Şubat 2020 - 12:54 - Güncelleme: 14 Şubat 2020 - 13:10

Trafiğin yoğun olduğu bölgede isyan ettiren görüntü!

Turgutlu’nun Subaşı Mahallesine bağlı Son Sokak’ın Koşukırı Kavşağı ve Turgutlu Devlet Hastanesi arasında kalan kısmındaki bozuk yol Turgutlulu vatandaşları isyan ettirdi. Vatandaşlar yolun bozuk kısmının Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bir an önce yapılmasını istiyor.

MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde Koşukırı Kavşağı ve Turgutlu Devlet Hastanesi arasında kalan kısımda bulunan yol köstebek yuvası haline geldi. Son yıllarda trafik yoğunluğu oldukça artan ve Turgutlu Devlet Hastanesi, Turgutlu Sebze ve Meyve Hali, Koşukırı Çarşısı ve Manisa Yolu gibi yerlerin bağlantı noktasında bulunan yolun uzun zamandır bozuk olması ve onarılmaması Turgutlulu vatandaşları isyan ettirdi. Vatandaşlar, Son Sokak’ın özellikle Devlet Hastanesi ve Koşukırı Kavşağı arasında kalan kısmının uzun zamandır köstebek yuvasına döndüğünü, yolun bu haliyle motosikletler ve diğer araçlar için tehlikeli olduğunu dile getirdi.

Edinilen bilgiye göre vatandaşların şikayet ettiği bu yolun onarımı için Turgutlu Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi arasında görüşme yapıldığı, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yolun onarımı için kullanılacak parke taşlarını tedarik etmesi halinde, Turgutlu Belediyesi’nin bu yola parke taşı döşeyebileceği öğrenildi.

Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2348 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hakan
  5 ay önce
  Serhat ORHAN dan sonra hangi eser yeni yapıldı? Yok Çünkü hizmet yapmak değil niyet çöküntüsü bozukluğu olmayan Bir çok yollar caddeler İlçe Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi TURGUTLU Sokakları Köy yoluna döndü Başkanlar sayesinde Bir şey sorsan bara yok Para şarkıcı türküçü kutlamalara var İnsan Sağlığına yok bu böyle vatandaş bunları düşünmüyor Seçimde Senin partin Benim Partim onu düşünüyor hangi icraatı yaptın diye soran olmuyor dahi hal böyle olunca bu bile fazla bize
 • SADE VATANDAŞ
  6 ay önce
  Burada sorulacak soru buyol Büyük şehirinmi ,ilçe belediyesininmi acaba kim görevini yapmıyor? Allah buyolu kullanmak zorunda olanlara yardımcı olsun.Sabredelim seçime dörtyıl kaldı.