TOKİ İlköğretim’de coşkulu karne töreni ve geri dönüşüm...
Reklam

TOKİ İlköğretim’de coşkulu karne töreni ve geri dönüşüm bilinci

Ortaokul birincisi Öztürk Can Şimşek, ilkokul birincisi Latif Yılmaz oldu. Artık kullanmayacakları kitap ve defterlerini okullarına geri dönüşüm için getiren öğrencilere, çekilişle çeşitli hediyeler verildi.

Reklam
Reklam
15 Haziran 2019 - 15:50

TOKİ İlköğretim’de coşkulu karne töreni ve geri dönüşüm bilinci

Ortaokul birincisi Öztürk Can Şimşek, ilkokul birincisi Latif Yılmaz oldu. Artık kullanmayacakları kitap ve defterlerini okullarına geri dönüşüm için getiren öğrencilere, çekilişle çeşitli hediyeler verildi.

TURGUTLU TOKİ Şehit Komando Onbaşı Ömer Balkan İlköğretim Kurumları 4. ve 8. sınıf öğrencileri coşkulu bir karne töreni ile okullarına veda etti. İlkokulu derece ile bitiren 4. sınıf öğrencileri Latif Yılmaz, Elif Fulin Kandemir ve Atakan Menge’ye kazanmış oldukları başarılar nedeniyle sınıf öğretmenleri  Nurgül İpekci, S.Tuğrul Çavuşoğlu ve Muhammet Uzun tarafından  plaket verildi. Ayrıca İlkokulu 1. olarak bitiren 4/C sınıfı öğrencisi Latif Yılmaz okul mezuniyet kütüğüne isimliğini çakarak başarısını taçlandırmış oldu.

Ortaokul kademesinde ise 8/C Sınıfı Öğrencisi Öztürk Can Şimşek, Burcu Meryem Yakut ve Semiha Yılmaz okullarını derece ile bitirerek sınıf öğretmenleri Zübeyde Çelik ve Mahmut Demirkan’dan plaketlerini aldılar. Okul yönetimi tarafından bu sene ilk kez uygulamaya konulan mezuniyet kütüğüne ismini çakarak başarısını kalıcı hale getiren 8. sınıf Öğrencisi Öztürk Can Şimşek, yaptığı konuşmasında: “Okulumuzda çok güzel ve verimli yıllar geçirdim. Bu başarımda bende emekleri olan tüm öğretmenlerime, okul müdürüme, Müdür Yardımcılarıma, arkadaşlarıma ve bana her konuda destek olan çok sevdiğim aileme çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Okul Müdürü Halil Can da, “Çok güzel bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık; başarılı bir şekilde bir üst sınıfa geçen ve mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor; öğrencilerimize emek veren tüm öğretmen ve idari kadromuzu da teşekkür ediyorum.” dedi. Can, mezun olan 8. sınıf öğrencilerinin gidecekleri okullarda çok başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Müdür Halil Can, ayrıca okul Ortaokul birincisi Öztürk Can Şimşek ve İlkokul birincisi Latif Yılmaz’ı tebrik ederek, “İsimlerinizi okulumuzun mezuniyet kütüğüne çakarak başarınızı perçinlemiş oldunuz, sizleri, sizlere katkı yapan tüm öğretmenlerimizi  ve ailenizi tebrik ediyor, yolunuzun açık olmasını diliyorum.” dedi.  Mezuniyet Kütüğüne isim çakma ve plaket verme sırasında öğrencilerin aileleri de bol bol fotoğraf çektirerek bu güzel anları ölümsüzleştirmiş oldular.

Son olarak, artık kullanmayacakları kitap ve defterlerini okullarına geri dönüşüm için getiren Toki Şehit Komando Onbaşı Ömer Balkan İlköğretim Kurumları öğrencilerine, yapılan çekiliş ile futbol topları, voleybol topu ve masa tenisi raketleri hediye edilerek; bu duyarlı davranışlarından dolayı okul müdürü tarafından teşekkür edildi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 1694 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sensoyle
    8 ay önce
    Tokiye ayit olan dükkan nasıld..Tokiye ayit olan dükkan nasılda başkasına satıldı şuanda kres oldu. Bilen var mı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediye yolu açtı, mahsur kalanlar kurtarıldı
Belediye yolu açtı, mahsur kalanlar kurtarıldı
ADD:  “Gerçekleri konuşmaktan korkmayınız
ADD:  “Gerçekleri konuşmaktan korkmayınız"