Reklam

Şimşek ve Erçırak Ailelerinin Mutlu Günü

Reklam
Şimşek ve Erçırak Ailelerinin Mutlu Günü
13 Ocak 2020 - 18:22

Şimşek Ailesinin biricik kızları Gamze Nur Şimşek ile Erçırak Ailesinin yakışıklı oğulları Samet Erçırak evlilik yolunda ilk adımını attı.
Turgutlu’da uzun yıllardır gazetecilik yapan ve halen gazetemizin genel yayın yönetmenliğini sürdürmekte olan Erkan Şimşek ile Fatma Şimşek’in ebe hemşire olan kızı Gamze Nur Şimşek, Turgutlu’nun tanınmış ailelerinden Engin Erçırak ve Emine Erçırak çiftinin esnaf oğulları Samet Erçırak geçtiğimiz hafta sonu aileler arasında düzenlenen söz  töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attılar. Evlilik yolunda ilk adımı atan çifte gazetemiz adına bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Haber Merkezi


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4741 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum