Reklam
Reklam

Sevinç İlhan Asılı Aile Sağlığı Merkezi hasta kabulüne başladı

Turgutlu İlçesinde Turan Mahallesinde yapımına 2016 yılında başlanan ve uzun bir süre faaliyete geçmeyen İlhan Filiz Asılı adlı hayırseverin yaptırdığı aile sağlığı merkezi hasta kabulüne başladı. 

Reklam
Sevinç İlhan Asılı Aile Sağlığı Merkezi hasta kabulüne başladı
13 Ağustos 2020 - 16:41 - Güncelleme: 13 Ağustos 2020 - 17:39

Sevinç İlhan Asılı Aile Sağlığı Merkezi hasta kabulüne başladı
 


MANİSA'nın Turgutlu İlçesinde Turan Mahallesinde yapımına 2016 yılında başlanan ve uzun bir süre faaliyete geçmeyen İlhan Filiz Asılı adlı hayırseverin yaptırdığı aile sağlığı merkezi hasta kabulüne başladı. 
11 Nisan 2016 tarihinde imzalanan protokolle inşaatına başlanan Turgutlu 11 Nolu Sevinç-İlhan Asılı Aile Sağlığı Merkezi, yapımı tamamlandıktan sonra uzun bir süre faaliyete geçemedi. Hayırsever İlan Filiz Asılı’nın açılmasını dört gözle beklediği, Aile Sağlığı Merkezi Turan Mahallesi Altınırmak Sokak No: 42 adresinde 2 aile hekimiyle faaliyete başladı. Artan nufüs yoğunluğu dikkate alındığında, hasta kabulüne başlayan aile sağlığı merkezinin, sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırması bekleniyor.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2370 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum