Reklam
Reklam

Serhat Seyhan ile Melin Yayıntaş evlendi

Turgutlu'nun sevilen esnaflarından, Turgutlu Belediye Meclisi üyesi Serhat Seyhan ile diyetisyen Melin Yayıntaş görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Reklam
Serhat Seyhan ile Melin Yayıntaş evlendi
22 Eylül 2019 - 00:19

Serhat Seyhan ile Melin Yayıntaş evlendi

Seyhan ve Yayıntaş ailelerinin mutlu günü

TURGUTLU İlçesi’nin sevilen esnaflarından, Turgutlu Belediye Meclisi üyesi Serhat Seyhan ile diyetisyen Melin Yayıntaş görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Merhum Aşçı Yusuf Seyhan ile Nebahat Seyhan çiftinin yakışıklı oğullarından Serhat Seyhan, Recai – Beray Yayıntaş çiftinin güzel kızı Melin Yayıntaş ile mutluluğa evet dedi. Manisa Yol Kavşağı’ndaki Alyans Garden Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün öncesi konuklara yemek verildi. Düğüne CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, belediye eski başkanı Turgay Şirin, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, ilçenin iş dünyasındaki önemli isimleri, Seyhan ve Yayıntaş ailesinin yakınlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Gelin ve damadın aileleri,  konukları girişte karşıladı. Serhat ve Melin çiftinin nikahını, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yaptı. Damadın şahitliklerini Fatih Çetinkaya ve Halil Aksoylu, gelinin şahitliklerini Ümmühan Harmandalı ve Seda Yılmaz Zanur yaptı.

Nikahı kıyan Belediye Başkanı Çetin Akın, bir ömür boyu mutluluklar dileyerek çifte evlilik cüzdanlarını takdim etti. Kıyılan nikah sonrası mutlulukları gözlerinden okunan çift, davetlilerin tebriklerini kabul etti. Ömür boyu mutluluğa evet diyen Serhat ve Melin çifti, arkadaşlarıyla gönüllerince eğlendiler. Seyhan ve Yayıntaş aileleri, bu mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan konuklara teşekkür etti. Çifte, bizler de mutluluklar dileriz.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 11777 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum