Reklam
Reklam

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aslı Ayaz'ın bürosu açıldı

TURGUTLU İlçesinde Yılmazlar Mahallesi Felek Sokak’ta bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aslı Ayaz’ın bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Reklam
02 Mart 2021 - 16:56 - Güncelleme: 03 Mart 2021 - 16:47
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aslı Ayaz’ın bürosu açıldı

TURGUTLU İlçesinde Yılmazlar Mahallesi Felek Sokak’ta bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aslı Ayaz’ın bürosu düzenlenen törenle açıldı.


Evli ve 2 çocuk annesi Aslı Ayaz, İstanbul Üniversitesi’nde bankacılık, Süleyman Demirel Üniversitesi’nde iktisat bölümlerinde öğrenim gördükten sonra Turgutlu’da şimdiki meslektaşı Bilge Cebe’nin yanında staj yaptı ve devamında çalışmaya devam etti. Ardından bir fabrikanın muhasebe – satın alma sorumlusu görevini yürüten Aslı Ayaz, Kocaeli’de açtığı SMMM bürosunu 2 yıl sonra memleketi Turgutlu’ya taşımaya karar verdi.

SMMM Aslı Ayaz’ın bürosu bugün saat 13.30’da hizmete girdi. Açılış törenine Turgutlu Belediye Başkanı Çetin, Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Hasacar, Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Bilge Cebe, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Arpacı, Turgutlu Temsilcisi Hüsnü Bütüner ve Yardımcısı Ebru Gençtürk, Denetleme Kurulu Başkanı Gökhan Güvenen, Etik Kurul Üyesi Selda Barlık Atalay, meslektaşları ve yakınları katıldı. SMMM Aslı Ayaz, kokteyl eşliğinde gerçekleşen açılışa katılan tüm konuklarıyla tek tek ilgilendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Aslı kardeşimiz özel bir günde 1-7 Mart Muhasebeciler Haftasında iş yerini açıyor. Maalesef ülkemiz halen ufacık bir virüsle mücadele ederken, bu virüs dünya coğrafyasını tehdit etmeye devvam ederken esnaflarımız çok zor günler geçiriyor. İnşallah bu yeni yılda bu virüsten inşallah kurtuluruz. Allah sağlıklı günlerde buluşmayı nasip eder inşallah. İlçemizde Muhasebecilerimiz de çoğalıyor, esnaflarımız da çoğalır inşallah. Bu iş yerinin Aslı kardeşimize, ailesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah bol kazançlar versin.” dedi.

Manisa SMMMO Başkanı Hasacar da, “İnşallah baharın gelişi gibi bu iş yeri de kendisine hayır, güzellikler getirir, bol kazançlar nasip olur. Arkadaşımıza bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum.” diye konuştu. SMMM Aslı Ayaz ise yaptığı konuşmada: “Açılışa katılarak bizleri mutlu eden Belediye Başkanımız Çetin Akın, ailem, sevdiklerim, dostlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Umarım hayırlı kazançlar olur.” dedi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından SMMM Aslı Ayaz, konuklarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

Nurullah ÇANKAYA

 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3677 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum