Reklam

Seramiksan Spor Kulübü kadın voleybol yaz okulu için kayıtlar başladı

Seramiksan Spor Kulübü’nün geleceğin sporcuları ile buluşmayı amaçlayarak her yıl düzenlediği Kadın Voleybol Yaz Okulu için kayıtlar başladı. 

Reklam
Seramiksan Spor Kulübü kadın voleybol yaz okulu için kayıtlar başladı
13 Haziran 2019 - 12:26

Seramiksan Spor Kulübü kadın voleybol yaz okulu için kayıtlar başladı

Seramiksan Spor Kulübü’nün geleceğin sporcuları ile buluşmayı amaçlayarak her yıl düzenlediği Kadın Voleybol Yaz Okulu için kayıtlar başladı.  Kayıtlar Turgutlu’da açılan stantta 22 Haziran’a kadar devam ediyor.

Seramiksan’ın yaz tatilini voleybol eğitimiyle geçirmek isteyenler için her yaz düzenlediği Kadın Voleybol Yaz Okulu’nda 2004-2011 doğumlu öğrenciler eğitim görecek. Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek dersler, 2 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında, haftada 2 gün, Salı ve perşembe günleri, yapılacak. 9 hafta sürecek olan ve yaz okulu antrenörü Zeliha Şamakon gözetiminde yürütülecek programda öğrencilere; temel spor eğitimi, voleybolun temel kuralları, temel becerileri geliştirme, ölçme ve değerlendirme, etkinlik ve uygulama kapsamında eğitim verilecek.

Kadın Voleybol Yaz Okulu'na kayıt yaptıracak tüm öğrencilere, Seramiksan Spor Kulübü tarafından, 2 adet t-shirt, 1 adet şort, 1 adet tayt ve 1 adet sırt çantası, temin edilecek. Yaz okulu boyunca öğrencilerin ulaşımı için de servis hizmeti sağlanacak.

İletişim ve Başvuru Adresi: Atatürk Bulvarı üzeri otopark yanı (Kaymakamlık bahçesi)

İletişim Numarası: 0536 464 83 82

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2068 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları