Reklam

Seramiksan'dan yeni banyo dekorasyon serisi

Reklam
Seramiksan'dan yeni banyo dekorasyon serisi
09 Nisan 2019 - 16:34 - Güncelleme: 09 Nisan 2019 - 16:37

Seramiksan’dan yeni banyo dekorasyon serisi

Seramiksan’ın kusursuz  ve parlak yüzeylere sahip mermer görünümlü porselen karo serileri,  stil sahibi banyolar yaratıyor

Gelişen tasarım dünyası ve teknoloji ile beraber günümüz banyoları  artık, insanların konforlu vakit geçirdikleri, yenilenmek için fırsat yarattıkları birer yaşam alanına dönüşüyor. Seramiksan’ın her zevke ve ihtiyaca hitap eden geniş ürün yelpazesinde bulunan karo ve vitrifiye serileri modern ve zamansız banyolar yaratıyor.

Modern Yaşam Alanlarında Beton Etkisi

İç mekanlarda endüstriyel stilin popülerleşmeye başlaması ile brüt beton görünümlü   duvar ve zeminler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi oluyor. İç mekan tasarımlarında kullanıldığında yaşam alanlarına yalın bir görünüm sunan brüt beton, 2019 yılı dekorasyon trendleri arasında.  Seramiksan’ ın antrasit ve grinin birçok tonunun yer aldığı brüt beton görünümlü porselen karo serileri, 120x120, 60x120  ve 60x60 cm ebat alternatifleri sunan ‘’Urban’’, ’’Cement’’, ‘’Petra’’, ‘’Neostone’’  sade yüzey dokuları  ile betonun dayanıklı yapısını yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Mermerin Gücünü Hissedin

Bu yılın yükselen trendi olan mermer, damarlı görünümü ve çarpıcı renkleriyle iç mimarinin göz alıcı malzemesi olarak ön plana çıkıyor. Seramiksan’ın kusursuz  ve parlak yüzeylere sahip mermer görünümlü porselen karo serileri,  stil sahibi banyolar yaratıyor. 2019 yılının öne çıkan dekorasyon trendlerinden olan mermeri,  şık ve etkileyici tasarımlarla yeniden yorumlayan Seramiksan’ın 120x120, 60x120 ve 60x60 cm olarak farklı ebatlarda sunulan ‘’Black Marble’’, ‘’Ephesus’’, ‘’Bergama’’, ‘’Calacatta Marmi’’, ‘’Emperador’’ ve ‘’Castelo’’ porselen karo serileri büyük ebat avantajı ve daha az derz kullanımı ile mekanlarda bütünlük hissi oluşturuyor.  30x90 cm , 30x60 cm ve 25x50 cm farklı ebat seçenekleri bulunan  ‘’Victorian’’, ‘’Lasa’’, ‘’Orion’’, ’’Gris’’, ‘’Alves’’, ‘’Rio’’, ‘’Santana’’ duvar karosu serileri ise ışıltılı dekor, motif ve rölyef seçenekleriyle zengin döşeme alternatifleri sunuyor. ÖZEL

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1786 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum