Reklam
Reklam

Şehit Anıl Barış Çetin MTAL, YKS'de başarıyı yakalamak istiyor

Turgutlu Şehit Anıl Barış Çetin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 12. sınıfta okuyan 20 öğrenci, sene başından itibaren okullarındaki destekleme ve yetiştirme kurslarına devam ediyor.

Reklam
Şehit Anıl Barış Çetin MTAL, YKS'de başarıyı yakalamak istiyor
18 Haziran 2021 - 17:37
Şehit Anıl Barış Çetin MTAL, YKS’de başarıyı yakalamak istiyor

TURGUTLU Şehit Anıl Barış Çetin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 12. sınıfta okuyan 20 öğrenci, sene başından itibaren okullarındaki destekleme ve yetiştirme kurslarına devam ediyor.
Pandemi sürecinde Milli Eğitim Bakanlığınca destekleme ve yetiştirme kurslarında yüz yüze eğitime izin verilen dönemlerde istikrarlı bir şekilde kurslara devam eden 20 öğrenci, 26-27  Haziran günlerinde yapılacak ‘Yüksek Öğretim Kurumları’ sınavları olan TYT ve AYT’de başarı yakalamak istiyor.
Şehit Anıl Barış Çetin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Cüneyt Aybey: “Okulumuzun 12. sınıf öğrencilerinden 20 öğrencimiz sene başından itibaren istikrarlı bir şekilde destekleme ve yetiştirme kurslarına katıldı. Bu sene üniversite sınavlarına girecek öğrencilerimizin başarılı olacağına inanıyorum. Geçen sene 5 öğrencimiz 4 yıllık fakülteye, 15 öğrencimiz ön lisans bölümlere yerleşerek güzel bir başarı elde etmişti. Bu sene de öğrencilerimiz kurslara düzenli bir şekilde devam etti. Pandemi sürecinde olmamıza rağmen üniversite sınavlarına hazırlandılar. Biz bir meslek lisesi olarak çok güzel başarılar elde ediyoruz. Hem ulusal ve uluslar arası projelerde, hem de üniversite sınavlarında başarı gösteriyoruz. Sınava girecek öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Bu vesile ile  okulumuzdaki destekleme ve yetiştirme kurslarında görev alan idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi. Haber Merkezi
 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 864 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum