Reklam
Reklam

Şehidimizin Naaşı Evine Getirildi

IRAK'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının havanla yapılan taciz atışı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Onur Karakaya'nın Türk bayrağına sarılı naaşı, Turgutlu Devlet Hastanesi Morgundan alınarak helallik alınmak üzere Turgutlu’nun Selvilitepe Mahallesi Gözde Sokak’ta bulunan baba evine getirildi.

Reklam
Reklam
Şehidimizin Naaşı Evine Getirildi
26 Mart 2020 - 11:32

Şehidimizin Naaşı Evine Getirildi

IRAK'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarının havanla yapılan taciz atışı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Onur Karakaya'nın Türk bayrağına sarılı naaşı, Turgutlu Devlet Hastanesi Morgundan alınarak helallik alınmak üzere Turgutlu’nun Selvilitepe Mahallesi Gözde Sokak’ta bulunan baba evine getirildi. Şehidi burada şehidin ailesiyle birlikte çok sayıda vatandaş karşıladı.Şehidin yakınları Onur Karakaya’nın Türk Bayrağına sarılı tabutuna sarılıp göz yaşı döktü. Şehidin naaşı evinin önünde okunan dualardan sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Mezarlığı’nda bulunan şehitlik alanına götürülecek.

 

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3008 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum