Reklam
Reklam
Reklam

Salçalık bibere ilgi

Reklam
Salçalık bibere ilgi
25 Eylül 2018 - 10:29 - Güncelleme: 25 Eylül 2018 - 17:58

Salçalık bibere yoğun ilgi

MUTFAĞIMIZIN vazgeçilmezlerinden olan salça için vatandaş pazardan salçalık bibere hücum ediyor. Marketteki salça fiyatlarının yüksek olduğunu öne süren vatandaşlar ilçe semt pazarı olan Pazartesi Pazarında 3 ile 4 liradan salçalık kırmızı biber satın alıyorlar.

Aile bütçesine katkı olması nedeniyle salçalık bibere yoğun ilgi olduğunu söz eden Hayrullah Tatlı isimli pazarcı: "Bu Turgutlu’nun meşhur alışkanlığı. Domates salçası, biber salçası. Fiyatlar geçen yıla oranla yüksek olmasına karşın insanlar çuvallarla satın alıyor. Neticede aile bütçesine katkı sağlıyorlar." diye konuştu. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3550 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum