Sağlıkçılara ve polislere siperli maske hediyesi

Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi, koronavirüsle mücadele kapsamında liderlerinin ve antrenörlerinin ürettiği siperli maskeleri, İlçe Sağlık Müdürlüğündeki çalışanlara ve kontrol noktalarında görev alan polislere hediye etti.

Reklam
Sağlıkçılara ve polislere siperli maske hediyesi
09 Nisan 2020 - 14:01

Sağlıkçılara ve polislere siperli maske hediyesi
 
TURGUTLU Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi, koronavirüsle mücadele kapsamında liderlerinin ve antrenörlerinin ürettiği siperli maskeleri, İlçe Sağlık Müdürlüğündeki çalışanlara ve kontrol noktalarında görev alan polislere hediye etti.
                  Turgutlu'da Ergenekon Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun talimatı ile yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında kendi bünyesinde bulunan 3D yazıcılar ile yüz koruyucu siperli maske üretimine başladı. Liderleri ve antrenörlerinin yoğun çalışmasıyla üretilen 350 maskeyi geçtiğimiz gün Turgutlu Devlet Hastanesine teslim eden Şehit Tolga Artuğ Gençlik Merkezi yönetimi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini de unutmadı.
                  Gençlik Merkezi liderleri ve antrenörleri ile ürettiği Siperli Maskeleri, Aile Sağlığı Merkezindeki sağlık çalışanlarının kullanması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne 180 adet ve özelikle kontrol noktasında görev alan polislerin kullanması için İlçe Emniyet Müdürlüğüne 50 adet teslim etti. Ayrıca ambulans biriminde çalışan sağlıkçılara da maskelerden takdim edildi.
                  Gençlik Merkezi Müdürü İsmail Eksür, "Bu zor günlerde ülkemiz için mücadele veren tüm çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1098 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum