Reklam
Reklam

Şadi Turgutlu Ortaokulu'ndan Manisa'daki proje okullarına ziyaret

Reklam
Reklam
Şadi Turgutlu Ortaokulu'ndan Manisa'daki proje okullarına ziyaret
21 Şubat 2020 - 11:23 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 12:38

Şadi Turgutlu Ortaokulu'ndan Manisa'daki proje okullarına ziyaret

 

TURGUTLU Şadi Turgutlu Ortaokulu öğrencileri, LGS motivasyonlarını arttırmak amacıyla Manisa'da ortaöğretim kurumlarını ziyaret ederek, proje okulları hakkında bilgilendirildiler.

            Şadi Turgutlu Ortaokulu idaresi, okulda başarılı olan 8. sınıf öğrencilerinden 36 öğrenciyi, Manisa'daki proje okullarından Manisa Fen Lisesi,  Gediz Anadolu Lisesi Sosyal Bilimler Lisesi ve TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesine götürdü. Müdür yardımcıları ve rehber öğretmenleri nezaretinde bir üst kurum olarak ortaöğretim kurumlarını ziyaret eden öğrencilerin, bu sene gireceği LGS öncesi sınav motivasyonlarını ve akademik başarıyı arttırmaları amaçlandı.

            Proje okulları hakkında bilgilendirilen öğrenciler, ziyaretlerden memnun olarak okullarına döndüler. 

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1324 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum