Reklam
Reklam

Rotary Kulüpleri Turgutlu'da buluştu

Turgutlu İlçesinde Evrim Oflaz'ın dönem başkanlığı görevini yürüttüğü Rotary Kulübü, Uluslararası Rotary 7.Grup ve 9.Grup'taki Rotary kulüplerini Turgutlu'da düzenlediği toplantıda ağırladı.

Reklam
Rotary Kulüpleri Turgutlu'da buluştu
13 Ağustos 2020 - 15:53 - Güncelleme: 13 Ağustos 2020 - 17:37

Rotary Kulüpleri Turgutlu'da buluştu
 
TURGUTLU İlçesinde Evrim Oflaz'ın dönem başkanlığı görevini yürüttüğü Rotary Kulübü, Uluslararası Rotary 7.Grup ve 9.Grup'taki Rotary kulüplerini Turgutlu'da düzenlediği toplantıda ağırladı.
            Palmiye Restoran'da Turgutlu'daki Rotary İlkokulu'nun tadilatı ortak projesi için gerçekleştirilen toplantıya Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Uluslararası Rotary 2440.Bölge Federasyon Başkanı Ertan Soydan ve yardımcıları, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan, Turgutlu Rotary Kulübü Dönem Başkanı Evrim Oflaz ve yönetimi, Uluslararası Rotary 7. Grup İzmir, Manisa, Salihli, Turgutlu ve 9. Grup Alsancak, Buca, Dokuz Eylül, Güzelyalı, Kordon, Varyant Rotary Kulüplerinin temsilcileri, bölge temsilcileri katıldı.
            Dönem Başkanı Evrim Oflaz, Rotary Kulübü'nün bugüne kadar yaptığı projeleri sunum eşliğinde aktararak, kendi dönemlerinde hayata geçireceklerini projeler için, toplantıda yer alan Belediye Başkanı Çetin Akın'dan da destek istedi. Toplantıya katılmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Başkan Akın, Turgutlu Rotary Kulübüne desteklerinin devam edeceğini belirtti.
            Toplantının ardından kulüp başkanları ve üyeler Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez ile birlikte Manisa Turgutlu Rotary İlkokulu'nu gezerek okulun iç dış tadilat işleri, çatının onarılması, boya badana, tuvalet ve lavobaların yenileme çalışmaları için fizibilite çalışmaları yaptı. Yaklaşık 150 bin TL tutarındaki bütçe ile 2000 yılında Turgutlu Rotary tarafından yapılan ilk okulun 21 Eylül'de okulların açılmasıyla birlikte eğitim öğretim yılına hazır olması planlanıyor. Son olarak Turgutlu Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret eden başkanlar ve üyeler, dernek başkanı Aysel Yiğit'ten çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 945 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum