Reklam
Reklam

Refik Pınar Ortaokulu pilotları ağırladı

Reklam
Refik Pınar Ortaokulu pilotları ağırladı
06 Aralık 2019 - 10:26 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 11:48

Refik Pınar Ortaokulu pilotları ağırladı

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi Irlamaz Mahallesinde bulunan Refik Pınar Ortaokulunda “Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım” etkinliği düzenlendi.

Okul öğrencileri değişik meslek gruplarından kişilerle buluşturmayı amaçlayan etkinlik kapsamında Pilot Yüzbaşı Sezen Aydın ve Pilot Üst teğmen Ayşe Sayın öğrencilerle bir araya geldi. Bilgi, tecrübe ve anılarını öğrencilerle paylaşan kahraman pilotlar,öğrencilere kariyer planlaması yaparken hedef belirlemenin ve planlı çalışmanın önemine değindiler.Öğrencilerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek bu fırsatı verdikleri için okul idaresine teşekkür ettiler. Okul öğrencileri ise hayalini kurdukları mesleklerle ilgili olarak bu etkinlikle bilgi sahibi olduklarını belirterek kendilerine bu fırsatı sağlayan okul idaresine teşekkür ettiler.

Okul müdürü Durmuş Aktürk yaptığı açıklamada ;”Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım” etkinlikleri içerisinde “Nasıl Başardım?” projesini hazırladıklarını ve proje kapsamında değişik meslek gruplarına mensup,mesleğinde önemli bir yere gelmiş kişileri öğrencilerimizle buluşturmaya gayret gösteriyoruz.Öğrencilerimize yol gösterecek,onların ufuklarını açacak bu tarz etkinliklere devam edeceğiz.”dedi.
Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2425 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum