Reklam
Reklam

Pazar yerleri faaliyetlerine devam edecek

Alınan bu kararla birlikte kapalı pazar yerlerinin açık olup olmayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyordu.

Reklam
Reklam
Pazar yerleri faaliyetlerine devam edecek
17 Mart 2020 - 15:57 - Güncelleme: 18 Mart 2020 - 01:07

Pazar yerleri faaliyetlerine devam edecek


TÜM Türkiye’de dün akşam yayınlanan İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs tedbirleri ile ilgili yayınladığı genelgeyle birlikte  tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetlerinin geçici süreyle durdurulması kararı alınmıştı.

Alınan bu kararla birlikte kapalı pazar yerlerinin açık olup olmayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. Yetkililerden alınan bilgiye göre Turgutlu’da faaliyet gösteren kapalı pazar yerlerinin açık olacağı öğrenildi.


Haber Merkezi


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum