Reklam
Reklam

Parklara zarar verildi

Parklarda bulunan süs havuzunun duvarlarında bulunan dekor tuğlaları parçalanırken, çocuk oyun gruplarının salıncakları yerlerinden söküldü, plastik kay kaylar kırılarak etrafa saçıldı.

Reklam
Parklara zarar verildi
05 Aralık 2019 - 16:05 - Güncelleme: 05 Aralık 2019 - 16:15

Parklara zarar verildi

MANİSA'nın Turgutlu İlçesi Selvilitepe Mahallesi Armağan Sokak ve Dr. Hüseyin Orhan İlkokulu karşısında bulunan parklar ile Hüdavendigar Parkı'nda bulunan süs havuzu, banklar, çocuk oyun grupları ve çöp kutularına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verildi. Parklarda bulunan süs havuzunun duvarlarında bulunan dekor tuğlaları parçalanırken, çocuk oyun gruplarının salıncakları yerlerinden söküldü, plastik kay kaylar kırılarak etrafa saçıldı.

"Çocuklarımızın mutluluğunu neden ellerinden alıyorsunuz?" 

Turgutlu Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada: "Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından düzenli olarak bakım ve onarımı yapılan bu parklara zarar verenlerin hiç mi içi sızlamadı? Orada oyun oynamak isteyen çocuklarımızın mutluluğunu neden ellerinden alıyorsunuz? Bir çocuğumuz orada zarar görse bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz? Vergilerimizle, emeklerimize bakımını yaptığımız vatandaşlarımızın spor yaptığı, çocuklarımızın oyunlar oynadığı parklarımızı bu hale getirenleri gördüğünüzde lütfen zabıta ekiplerimize ve emniyet güçlerimize haber verelim. Turgutlulu'nun parası boşa gitmesin. Emek bizim, şehir hepimizin." denildi.

Hasan Deniz ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2150 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum