Reklam
Reklam

Pandemi döneminde Turgutlu esnafına sahip çıkan Seramiksan'a teşekkür ziyareti

Esnaf ve sanatkarlar odalarının başkanları, Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi firması Seramiksan’a, ülke ve Turgutlu ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Reklam
Pandemi döneminde Turgutlu esnafına sahip çıkan Seramiksan'a teşekkür ziyareti
12 Haziran 2020 - 15:23 - Güncelleme: 14 Haziran 2020 - 11:32

Pandemi döneminde Turgutlu esnafına sahip çıkan Seramiksan'a teşekkür ziyareti
 
TURGUTLU İlçesinde faaliyetlerini sürdüren esnaf ve sanatkarlar odalarının başkanları, Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi firması Seramiksan’a, ülke ve Turgutlu ekonomisine katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyaret sırasında oda başkanları, Seramiksan’ın pandemi döneminde Turgutlu esnafına vermiş olduğu destekten dolayı Seramiksan yönetim kurulu üyelerine teşekkür edip, kendilerine Ahi Evran ödülü takdim etti.
            Seramiksan idari merkezinde gerçekleşen ziyarette esnaf odaları başkanlarını karşılayan Seramiksan Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Demirdöver ve Bilgehan Demirdöver, ülke ekonomisinin temel taşlarından olan esnafların Turgutlu’daki temsilcileri olan ve ziyarete katılan Marangozlar Odası Başkanı Ali Laleseven, Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever, Bakkallar Odası Başkanı Ergun Çolak, Tenekeciler Odası Başkanı Faruk Ulaş, Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akkoyun, Manavlar Odası Başkanı Necati Gürkıvrak, Elektrikçiler Odası Başkanı Sabri Toker, Demirciler Odası Başkanı Selahattin Tekindağ, Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek’e ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür ettiler.
            Oda Başkanları 1.500’e yakın çalışanıyla Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Seramiksan AŞ.’ye, başarılarının devamını diledi.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 16366 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum