Özel Hatem Fen ve Anadolu Liseleri yeni döneme hazır

Özel Hatem Fen ve Anadolu Liseleri yeni döneme hazır

Özel Hatem Okulları Turgutlu Müdürü Şenol Kılıç: “2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında Turgutlu Özel Hatem Okulları olarak konseptimizi değiştirerek dönüşümlü olarak Turgutlu Özel Hatem Fen Lisesi ve Turgutlu Özel Hatem Anadolu Lisesi olarak yeni eğitim yılına başlangıç yapmak istiyoruz.”

Reklam
10 Ağustos 2018 - 01:17

Özel Hatem Fen ve Anadolu Liseleri yeni döneme hazır

TURGUTLU İlçesinde 2013 eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçen Özel Hatem Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, yeni dönemde Turgutlu Özel Hatem Fen Lisesi ve Özel Hatem Anadolu Lisesi olarak hizmet verecek.     

Turgutlu Özel Hatem Okulları, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında yeni bir vizyon ile kapılarını öğrencilere ve velilere açacak. Özel Hatem Okulları yenilenen görüntüsüyle ve yenilenen kadroyla yeni yıla başlangıç yapacak. Okuldaki gelişmeleri takip etmek için Turgutlu’ya gelen Özel Hatem Okulları Genel Koordinatörü Nejdet Kırtan, okul müdürü Şenol Kılıç’tan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Genel Koordinatör Nejdet Kırtan, Hatem Okullarında yaşanan gelişmeleri basın mensuplarına aktardı.     Kahvaltı eşliğinde gerçekleşen toplantıda Özel Hatem Okulları Genel Koordinatörü Nejdet Kırtan: “Basın ayağı bizim için çok önemli. Sizler halkın hem gözü hem kulağısınız. Bunun farkındayız. Okullarımızın basınla olan diyaloğunu daha da iyileştireceğiz. Milli eğitim camiasından gelme bir insanım. Okullarımızın eksikliklerini not aldık. Ciddi planlamalar yaparak fiziki durumlarını iyileştirme, personellerimizi yenileme ve rehberlik servislerini akfit hale getirme gibi akademik anlamda çalışmalarımız oldu. 2018-2019 yılında Hatem Fen ve Anadolu Lisesi olarak hazırız. Gördüğümüz Turgutlu halkının Hatem’le ilgili yeterli bilgi sahibi değil. Turgutlu halkına sesleniyorum. Okulumuzu görsünler, fiziki durumları görsünler. Bir öğrencinin rahat edebileceği ortamı sağlamış bulunmaktayız. En iyi öğretmen kadrosuna sahip olduğumuzun iddiasındayız. Çok önemli transferler yaptık. Okullarımızda akademik kurul yapmak üzere, öğrencilerimizin bireysel başarılarını izlemek suretiyle, eğitim anlamında bir eksiklik varsa bunun üzerine ciddiyetle gideceğimizi belirtiyorum.” dedi.

Sloganımız iyi insan, iyi gelecek”

Turgutlu Özel Hatem Okulları Müdürü Şenol Kılıç ise yaptığı açıklamada: “Turgutlu Özel Hatem okulları olarak 2013 yılında eğitim ve öğretim hayatına turgutlumuzda faaliyete geçtik. Sağlık Meslek Lisesi olarak 2016-2017 ve 2017-2018 dönemlerinde 2 dönem mezun verdik. Toplam mezun sayımız 136’dır. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında Turgutlu Özel Hatem Okulları olarak konseptimizi değiştirerek dönüşümlü olarak Turgutlu Özel Hatem Fen Lisesi ve Turgutlu Özel Hatem Anadolu Lisesi olarak yeni eğitim yılına başlangıç yapmak istiyoruz. Yeni yüzümüz, yeni vizyonumuzla Özel Hatem olarak, İki yabancı dil eğitimi, Her hafta deneme sınavları, etüt ve soru çözüm saatleri, özel yayın desteği, bireysel rehberlik hizmetleri, okul psikolog desteği, üniversiteye hazırlık kampları, kariyer atölyesi, hatem takım ve bireysel sporları, tarama, pekiştirme, ödev testleri kültür ve sanat gezileri öğrenci koçluğu sunacağımız hizmetlerimizdir. Temel amacımız, düşünen, algılayan, sorun çözen, edindiği bilgileri hayatın içinde kullanabilen, Bilimin ve Teknolojinin üretimine ve kullanımına uyumlu Özgüveni yüksek Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş ve benimsemiş nesiller yetiştirmektir. Şİmdi kayıt zamanı. Sloganımız iyi insan, iyi gelecek.” Şeklinde konuştu. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 3589 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru