Özdağ: ’Allah nasip ederse Cengiz Ergün’ün de önündeyiz’

Özdağ: 'Allah nasip ederse Cengiz Ergün'ün de önündeyiz'

Özdağ: 'Allah nasip ederse Cengiz Ergün'ün de önündeyiz'

Reklam
15 Kasım 2018 - 15:54 - Güncelleme: 17 Kasım 2018 - 14:54

AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Selçuk Özdağ, partisinin Turgutlu İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Özdağ, partililer tarafından davul ve zurna ile karşılandı. Özdağ, seçimlerde Manisa ve tüm ilçelerinde belediye başkanlığını kazanacaklarını öne sürerek, Manisa'da bütün partilerde yapılan anketlerde kendisinin birinci sırada çıktığını, seçilmesi durumunda kendi partisinin dışında diğer partilerden de oy alacağını vurguladı. Özdağ, şöyle devam etti:

"Sahaya indiğimizde demir çarıklarınız olacak ellerinizde. Bunlarda yetmez, uyku tulumlarımız olacak. Sefer taslarınız olacak. Nerede akşam orada sabah olacağız. Allah çalışana verir kardeşlerim. Çalışırsanız verir. 'Allah Müslümanlara veririm demiyor Çalışana veririm' diyor. O nedenle biz çalışacağız ve kazanacağız. Geçmişteki hatalarımızı yapmayacağız. Eksiklerimizi yapmayacağız. Bir kaç ay önce Cumhurbaşkanımız beni arayıp, 'Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na hazır ol' dedi. 'Anket yaptırıyorum sen çıkıyorsun' dedi ve dedi ki 'Üç kişi var orada Cengiz Ergün CHP ve MHP'den oy alıyor. Özgür Özel sadece CHP'den o alıyor. Selçuk Özdağ her yerden oy alıyor'  dedi. Evet, herkesten oy alıyoruz arkadaşlar. Yapılan tüm anketlerden birinci çıktım. Bütün partilerin anketlerinde ve AKP ve genel merkezin yaptırdığı tüm anketlerde birinciyim. Açık ara öndeyim. Allah nasip ederse Cengiz Ergün'ün de önündeyiz."

'En zor işleri bana yaptırdılar'

“Üç il bakanıyla çalıştım Manisa‘da. Bunlar ne dediyse  yapmaya gayret ettim. En zor yerlere beni gönderdiler. En zor işleri bana yaptırdılar. Neden? En genç milletvekili bendim, 33 yaşındaydım çünkü. Yaş 59, yine en genç benim. 95 sefer Demirci’ye gittim, giderken de boş gitmedim. Ya okul götürdüm, ya da oraya tarihi bir eserin yapımını götürdüm. Hangi köye ne yaptıysam hepsi hafızamda. Şimdi bu sokaklarda hep rahat dolaşacak belediye başkan adayı benim.

Her köyde benim ayak izlerim var kardeşlerim. Onun için rahatız. Bizim hedefimiz burada büyükşehir belediye başkanlığını almak. Bizim hedefimiz burada Kasaba'yı, Turgutlu’yu bir kez daha Ak belediyecilikle tanıştırmak. Tanıştıracağız da İnşallah. Biz sizlere güveniyoruz. Serhat Başkan adaylığında Turgutlu’da 5 bin kişiye, 10 bin kişiye konuştuk. Sayın Kılıçdaroğlu toplamayaz bu kadar kalabalığı, Sayın Devlet Bahçeli toplayamaz  o kalabalıkları. Bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır kardeşlerim. Allah nasip ederse adaylığımız açıklandıktan sonra gece 4 saat uyuyarak herkese yaptıklarımı anlatarak Belediye Başkanlığını almak istiyoruz. Vatandaşlarımıza 16 kat trilyon neler yaptıklarımızı söyleyeceğiz. Ve de Belediye Başkanlığını yaparken şeffaf belediyecilik yapacağız. Her şey açık olacak inşallah. Aşkla çıkanlar yorulmazlar.”

'İçişleri Bakanlığı'nın tüm müfettişlerini ve de savcılıkları devreye sokacağım' 

Bu milletin kör kuruşunun hesabını soracağım. Ben siyaseti yaparken seviyeli yapacağım. Sözü ayağı düşürmeyeceğim… Ama kazandıktan sonra bir şey yapacağım. İçişleri Bakanlığın tüm müfettişlerini ve de savcılıkları devreye sokacağım. Bu milletin kör kuruşunun hesabını soracağım. Nereye nasıl ihale yaptıklarını, neler yaptıklarının hesabını tek tek verecekler. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak. Bundan herkes emin olsun.” şeklinde konuştu. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Doğan ÇİZMECİ
Bu haber 3362 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1919 kişi aynı anda
1919 kişi aynı anda "Atabarı" oynadı
Şoför aranıyor
Şoför aranıyor