Reklam
Reklam
Reklam

Ozan Erdem Sarigöl'de

Reklam
Ozan Erdem Sarigöl'de
27 Ekim 2015 - 09:22 - Güncelleme: 27 Ekim 2015 - 12:15

Ozan Erdem'den Sarigöl'de kahve mitingleri 

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Siyaset Bilimci Ozan Erdem, seçim çalışmaları için gittiği Sarıgöl'de Sığırtmaçlı, Bağlıca, Emcelli, Çimentepe köylerine giderek büyük kahve mitingleri düzenledi. AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Toy ve kalabalık ilçe yönetiminin, ilçe binası önünde karşıladıkları Erdem'e, Kadın Kolları Başkanı Ümran Başarır ve AK Kadınlar tarafından çiçek takdim edildi. Ardından hızlıca köy ziyaretlerine başlayan Erdem, köylülerle hasbihal ederek, meydan konuşmalarına başladı. Tüm köylerde yoğun ilgi ile karşılanan Erdem, bir günde yedi meydan mitingi yaparak bir ilke imza attı. Köylülerin coşkulu anlar yaşadığı konuşmalardan sonra tek tek esnafları da dolaşan Erdem, gece geç saatlere kadar Sarıgöl'de çalışmalarını devam ettirdi. Yoğun istek üzerine seçim öncesi bir daha Sarıgöl'e geleceğini ifade eden Erdem: " Sarıgöl cennetten bir köşe, Allah'ın rahmeti, bereketi adeta bu verimli topraklar üzerine yağmış. Kim bu cennet vatan uğruna olmaz ki feda sözünün, adeta tecelli ettiği, mükemmel bir ilçemiz" dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Ozan Erdem: " Meydanlar demokrasinin ciğeridir. Bu seçimlerde özellikle meydanlarda konuşmlar yapmaya ve tek tek esnafımızı ziyaret ederek davamızı anlatmaya çalışıyorum. Çiftçilerimize müjdelerimizi de verdik. Gübre ve yemden KDV'yi kaldıracağımızı müjdeledik. Sarıgöl ile ilgili gölet ve sulama projelerimizden bahsettik. Herşeyden önemlisi, Sarıgöl'ün vatanperver halkı zaten İstiklâl ve İstikbâl mücadelemizin farkındalar. İstikrar ve istidalin AK Parti olduğunu biliyorlar. Sarıgöl'den 1 Kasım'da zafer ile çıkacağız inşallah" dedi. ÖZEL

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4468 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum