Reklam

Orhan: 'Turgutlu Belediyesi yeniden halkın belediyesi olacak'

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Turgutlu halkının, derdinin çok olduğu belirterek vatandaşın ne Büyükşehir'de ne de Turgutlu Belediyesinde muhatap bulamadığı için artık umudu kestiğini öne sürdü.

Reklam
Orhan: 'Turgutlu Belediyesi yeniden halkın belediyesi olacak'
30 Mart 2019 - 14:15 - Güncelleme: 30 Mart 2019 - 14:39

Orhan: 'Turgutlu Belediyesi yeniden halkın belediyesi olacak'

BÜYÜK Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Turgutlu halkının, derdinin çok olduğu belirterek vatandaşın ne Büyükşehir'de ne de Turgutlu Belediyesinde muhatap bulanmadığı için artık umudu kestiğini öne sürdü.

Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, kortej ile Pazar günü yapılacak seçimler öncesi son mitingini gerçekleştirmek üzere Camiönü meydanına yürüdü. Kortej güzergahı üzerinde Serhat Orhan'a vatandaşlar sokak ve balkonlardan çiçekler atarak sevgi gösterisinde bulundular.

Camiönü meydanından bekleyen binlerce vatandaş tarafından omuzlara alınarak sahneye getirilen Orhan'a, "Efsane Başkan Serhat Orhan", "Büyük Başkan Serhat Orhan", "Bizim Başkan Serhat Orhan" sloganları atıldı.   Orhan, burada yaptığı konuşmasında, Turgutlu halkının derdinin çok olduğu fakat ne Büyükşehir'de nede Turgutlu Belediyesinde muhatap bulanmadığı için artık umudu kestiğini söyledi.Orhan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Tüm Turgutlulu vatandaşlarıma söz veriyorum. Nasıl ki önceki dönemlerimizde parti ve mahalle ayrımı yapmadan herkese eşit şekilde hizmet ettiysek, Turgutlu Belediyesi yeniden halkın belediyesi olacak. Tüm Turgutlu'yu kucaklayacağımın sözünü veriyorum. Bizim kapımız her zaman herkese açıktı ve yeniden açık olacak. Bizim 30 dan fazla projemiz var. Fakat en büyük projem Turgutlu halkı ile Turgutlu Belediyesini barıştıracağım. Turgutlu Belediyesi tıpkı eskiden olduğu gibi yeninden halkımızın derdini anlata bildiği, sorunlara çözüm bulunan, derdine derman olan bir kurum haline getireceğim. Turgutlu Belediyesi yeninden herkesin evi, yuvası olacak. İstediği zaman kapısını çalacağı, istediği zaman girip çıkacağı bir yer olacak."

BBP Turgutlu Belediye başkan Adayı Mustafa Serhat Orhan, Pazar günü yapılacak olan seçimler için her kesimin desteğini beklediğini belirterek konuşmasını sonlandırdı. Haber MERKEZİ

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1973 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum