Reklam

Öğrencilere, "doğru yöntemle el yıkama" uygulamalı gösterildi

TURGUTLU İlçesi Sağlık Müdürlüğü görevlileri, 15 Ekim Dünya El Yıkama Günü nedeniyle minik öğrencilere el yıkamanın doğru yöntemlerini uygulamalı olarak aktardı.

Reklam
Öğrencilere, "doğru yöntemle el yıkama" uygulamalı gösterildi
16 Ekim 2019 - 09:11 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 16:49

Öğrencilere, "doğru yöntemle el yıkama" uygulamalı gösterildi

TURGUTLU İlçesi Sağlık Müdürlüğü görevlileri, 15 Ekim Dünya El Yıkama Günü nedeniyle minik öğrencilere el yıkamanın doğru yöntemlerini uygulamalı olarak aktardı. Uygulamada öğrenciler keyifli anlar yaşadı. 

15 Ekim Dünya El Yıkama Günü nedeniyle Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlileri, Cumhuriyet Anaokulu'nu ziyaret etti. Anaokulunda eğitim gören öğrencilerle buluşarak sohbet eden görevliler, miniklere 'doğru yöntemle el yıkamayı' uygulamalı olarak gösterdi. Öğrenciler, keyifli bir şekilde sağlık görevlilerinin uygulamasıyla ellerini yıkarken keyifli eğitim aldılar. 

İlçe Sağlık Müdürlüğünde yapılan açıklamada: "Bu keyifli ve verimli eğitim için sevgili öğrencilerimize, Cumhuriyet Anaokulu Müdürü ve öğretmenlerine, personelimize canı gönülden teşekkür ederiz." ifadeleri yer aldı. 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3160 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum