Reklam
Reklam
Reklam

Öğrencilerden insan hakları ve demokrasi yürüyüşü

Reklam
Öğrencilerden insan hakları ve demokrasi yürüyüşü
10 Aralık 2015 - 14:07

Öğrencilerden insan hakları ve demokrasi yürüyüşü

MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki 4 Eylül İlkokulu öğrencileri, İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası kapsamında, pankartlarla yürüyüş yaptı.

 Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu 4'üncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte ellerinde 'Herkes eğitim hakkına sahiptir', 'Sen varsın, hakların da var', 'Kişisel haklar kutsaldır' yazılı pankartlarla Stadyum, Alaşehir ve Sevgi Yolu Caddelerinde yürüdü. Yürüyüşün ardından okul bahçesinde düzenlenen törende öğrenciler İnsan Hakları Bildirgesi ile birlikte çeşitli şiirler okudu. 

 Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu Müdürü Yalçın Duman İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası'nın önemine dikkat çekmek için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.(DHA)

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 6273 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum