Reklam
Reklam

Öğrenciler hayallerindeki meslek sahipleriyle buluşuyor

9.sınıf öğrencisi Ahmet Ay 'hayalim basketbolcu olmak" dedi ve proje Boğaziçi Lisesi basketbol oyuncusu Ahmet Acar ile kendisini buluşturdu.

Reklam
Öğrenciler hayallerindeki meslek sahipleriyle buluşuyor
13 Şubat 2020 - 16:35

Öğrenciler hayallerindeki meslek sahipleriyle buluşuyor

TURGUTLU Lisesi'nin Erasmus + Careurope projesi kapsamında öğrenciler hayallerindeki meslek sahipleriyle buluşuyor. 9.sınıf öğrencisi Ahmet Ay 'hayalim basketbolcu olmak" dedi ve proje Boğaziçi Lisesi basketbol oyuncusu Ahmet Acar ile kendisini buluşturdu.
    Ahmet Acar ile basketbol kariyeri üzerine sohbet edip basketbol oynayan Ahmet Ay, çok mutlu olduğunu ve hayalleri için daha çok çalışacağını belirterek Ahmet Acar'a teşekkür etti.
    Proje sorumlusu Aylin Ersan, gerçekleşen meslek gözlemlerinin öğrencilerin kariyer hedeflerine motivasyonlarını arttırdığını ve tüm okullarda bu faaliyetlerin yaygınlaşmasının başarıyı arttıracağını dile getirdi. Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1678 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum