Reklam

O KIŞLADA YANGIN PANİĞİ

Reklam
O KIŞLADA YANGIN PANİĞİ
05 Haziran 2018 - 14:20 - Güncelleme: 05 Haziran 2018 - 18:20

O kışlada yangın paniği

Geçtiğimiz yıl yedikleri yemekten bir asker yaşamını yitirmiş, yüzlerce asker zehirlenmişti

GEÇTİĞİMİZ Mayıs - Haziran aylarında bir askerin zehirlenmeden ölümüyle, yüzlerce askerin zehirlendiği 1.Piyade Er Eğitim Tugayı'na bağlı Albay Arif Seyhun Kışlası'nda bu kez de yangın paniği yaşandı.

300 metrelik atış poligonunda otların tutuşmasıyla meydana gelen yangına Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığının ekipleri jet hızıyla müdahale ederek yangının Spil dağındaki ormanlık alana sıçraması son anda önlendi. Öğle saatlerinde 112 Acil Komuta merkezinde kışladan yapılan yangın ihbarıyla birlikte itfaiye ekipleri Albay Arif Seyhun Kışlasına İzmir Caddesi ve Mimar Sinan Bulvarı üzerinden giriş yaptı. Atış poligonundaki yangına önce  atış poligonunda bulunan askerler müdahale ettiği sırada Polis de hareketlendi.

Kışladaki yangına itfaiye ekipleri iki koldan müdahale bulundu. Atış poligonunda yaşanan yangında otların atılmış olan sigara izmaritten kaynaklandığı belirtildi. Ahmet ÜNSAL/Manisa

     

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4952 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum