Reklam
Reklam

Mimarlar Odası yönetiminden Kaymakam Yılmaz'a ziyaret

Reklam
Mimarlar Odası yönetiminden Kaymakam Yılmaz'a ziyaret
20 Aralık 2019 - 15:45 - Güncelleme: 22 Aralık 2019 - 22:05

Turgutlu Mimarlar Odası yönetiminden Kaymakam Yılmaz’a ziyaret

TÜRK Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Turgutlu Temsilciliği, Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu. 
    TMMOB Turgutlu Mimarlar Odası Başkanı Bahar Kaptanoğlu İnan, yönetim kurulu üyeleri Nafia İçen, Kemal Sarıbey, Mahir Ek ve Şerif Ahmet Koç, Kaymakam Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kaymakam Ali Yılmaz, Turgutlu Mimarlar Odası Başkanı Bahar Kaptanoğlu İnan ve üyelerinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan İnan ise, birlikte hareket ederek başarılı çalışmalara imza atmak istediklerini belirtti.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4331 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum