Reklam

MHP'de Başkan Çakır

Teşkilatı'nın tek listeyle gidilen olağan kongresinde Ali Çakır, başkanlığa seçildi.

Reklam
MHP'de Başkan Çakır
05 Ocak 2015 - 08:50 - Güncelleme: 05 Ocak 2015 - 08:55

 SARIGÖL MHP'DE BAŞKAN ÇAKIR

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Sarıgöl İlçe Teşkilatı'nın tek listeyle gidilen olağan kongresinde Ali Çakır, başkanlığa seçildi.

MHP Sarıgöl İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi Belediye Düğün Salonu'nda yapıldı. Ali Çakır'ın tek aday olduğu kongrede, 228 delege sandık başına gitti. Oyların tamamını alan Çakır, başkanlığa seçildi. Kendisine destek veren delegelere teşekkür eden Çakır, "Yönetim kurulu üyelerimiz yepyeni isimlerden oluştu. Yaş ortalamaları da genç. Partimin oylarını yükseltmek için birlikte çalışacağız" dedi.

Çakır, başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Hasan Ali Çelik, Ali Sığırcı, Süleyman Kol, Aziz Özdil, Şevki Küçüközkan, Ahmet Buldanlı, Ali Gükgöz, Celal Kaçar, Engin Aldemir, Ali Saygı, Mürteza Güntürkün, Ramazan Aşçı, Hasan Yılmazoğlu ve Mehmet Zorlu'dan oluştu. dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3156 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum