Reklam

Meslek Lisesinin başarılı öğrencilerine burs desteği

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası ile Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasındaki başarılı öğrencilerin desteklenmesi protokolü yenilendi.

Reklam
Meslek Lisesinin başarılı öğrencilerine burs desteği
17 Eylül 2019 - 12:46 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 - 18:02

Meslek Lisesinin başarılı öğrencilerine burs desteği

Meslek liselerinin ülkenİn kalkınması, ekonominin gelişmesi için çok değerli kurumlar olduğunu söyleyen TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın: “Bizler de bu bilinçle imkanlarımız dahilinde mezun olan öğrencileri ödüllendiriyoruz. Okulundan başarı ile mezun olup lisans eğitimine başlayan 3 öğrencimize 4 yıl boyunca burs vereceğiz.”  

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası ile Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasındaki başarılı öğrencilerin desteklenmesi protokolü yenilendi. İmzalanan protokol çerçevesinde Meslek Lisesinden derece ile mezun olan ve lisans eğitimi kazanan 3 öğrenciye lisans eğitimi sürecinde burs desteği verilecek.

Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Lisesinde düzenlenen protokole Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Çağlayan, Genel Sekreter Nevzat Avcı ve okul yöneticileri ile başarılı öğrenciler katıldı.

Protokol imzalanmasının önemine değinen TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, “Meslek liseleri ülkemizin kalkınması, ekonomimizin gelişmesi için çok değerli kurumlardır. Bizler de bu bilinçle imkanlarımız dahilinde mezun olan öğrencileri ödüllendiriyoruz. Okulundan başarı ile mezun olup lisans eğitimine başlayan 3 öğrencimize 4 yıl boyunca burs vereceğiz” dedi.

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ise, eğitime verdikleri destekten dolayı Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür etti. Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1963 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum