Reklam

MASKİ'den Yukarı Bozkır'da su taşkınlarını önleyecek çalışma

MASKİ’den Yukarı Bozkır’da su taşkınlarını önleyecek çalışma

Reklam
MASKİ'den Yukarı Bozkır'da su taşkınlarını önleyecek çalışma
19 Kasım 2019 - 15:00 - Güncelleme: 19 Kasım 2019 - 18:32

MASKİ’den Yukarı Bozkır’da su taşkınlarını önleyecek çalışma

MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), Turgutlu’nun Yukarı Bozkır Mahallesi’nde tamamladığı koruge boruları döşeme çalışmasıyla, bölgedeki vatandaşları su taşkınlarından kurtardı.

            MASKİ ekipleri, ilçeye bağlı kırsal Yukarı Bozkır Mahallesinde mezarlık ve arazi yollarında yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla koruge boruları döşedi. Yapılan çalışmayla yağışlı havalarda suların araç ve yayaları olumsuz şekilde etkilemesinin önüne geçildi.

MASKİ tarafından gerçekleştirilen çalışmanın kendileri için çok faydalı olduğunu ifade eden Yukarı Bozkır Mahallesi Muhtarı Mustafa Yılmaz: “Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilen 800’lük ve 1000’lik koruge borularımız mezarlık ve arazi yolumuza döşeme işlemi yapılmıştır. Emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Maski Genel Müdürü Şehnaz Başaran'a, Daire Başkanı Cem Çöllü'ye ve Maski Turgutlu Koordinatörü Ramazan Hakan Ulak'a mahallem adına teşeķkür ediyorum.” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1162 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum