Reklam
Reklam

Manisalı genç gazetecilerin iş arkadaşlığı hayat arkadaşlığı ile taçlandı

Cihat Taysi önderliğinde Manisa’dan ulusal olarak geçtiğimiz Eylül ayında yayın hayatına başlayan Manisa TV’nin genç Haber Müdürü Büşra Gürbüz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Muhabiri Yiğit Aybar ile mutluluğu yakaladı.

Reklam
Manisalı genç gazetecilerin iş arkadaşlığı hayat arkadaşlığı ile taçlandı
10 Haziran 2021 - 16:59
Manisalı genç gazetecilerin iş arkadaşlığı hayat arkadaşlığı ile taçlandı

Cihat Taysi önderliğinde Manisa’dan ulusal olarak geçtiğimiz Eylül ayında yayın hayatına başlayan Manisa TV’nin genç Haber Müdürü Büşra Gürbüz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Muhabiri Yiğit Aybar ile mutluluğu yakaladı. Büşra Gürbüz ve Yiğit Aybar çifti  mesleklerindeki birlikteliklerini ömür boyu sürecek olan hayat arkadaşlığına götüren imzayı Yunusemre Belediyesinin yaptığı Millet Çarşısı Nikah salonunda sevdiklerinin alkışları arasında attı.

NİKAHI BAŞKAN ÇERÇİ KIYDI
Yunusemre Belediyesi Millet Çarşısı Nikâh Salonunda gerçekleşen nikahta genç çiftin nikahını Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi kıyarken nikah şahitliklerini ise Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler ile Belemir Yaşlı yaptı. 
Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Çerçi evlilik cüzdanını gelin Büşra Gürbüz’e verdi. Büşra ve Yiğit çiftçine Kuranı Kerim ve Türk bayrağı hediye edildi. Büşra-Yiğit Aybar çifti ise nikah sonrasında ‘Bir daha tatil yapabilmek’ sloganı ile  Bodrum’a balayı tatiline çıktılar….

   Ahmet ÜNSAL/Manisa
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1504 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum