Reklam
Reklam
Reklam

Manisa'nın 17 ilçesinde yapılacak altyapı yatırımları görüşüldü

Reklam
Manisa'nın 17 ilçesinde yapılacak altyapı yatırımları görüşüldü
10 Temmuz 2020 - 16:08

Manisa'nın 17 ilçesinde yapılacak altyapı yatırımları görüşüldü
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında MASKİ Genel Müdürlüğünün Manisa'nın 17 ilçesinde ve mahallelerinde gerçekleştirilecek olan altyapı yatırımları ile ilgili bir toplantı gerçekleştirildi.
MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün liderliğinde Manisa’nın daha yaşanılabilir bir şehir olması amacıyla yatırım ve projelerini hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün başkanlığında MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran ve Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Emre Özünlü’nün katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda, Manisa’nın 17 ilçesinde yapılacak olan altyapı yatırımları ve projeler görüşüldü.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2634 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • hakan
  3 hafta önce
  Ne Acı bir tablo Manisa gibi Suyu bol ve Temiz olan ilde yaşıyoruz Maski Toplantı yapıyor ama ne yazık ki Hazır Su kullanılıyor. İlimizi ne kadar Ciddi ve ilgili yönetildiğinin bir göstergesi Ver Mehteri Manisaya Sayın Ergünü bir daha seçsin.
 • Manusali
  3 hafta önce
  Hikaye be kardeşim yatırım felan yaptıkları yok daha Manisa merkez Muradiye bagyolu MH kanalizasyon yok fosoptik çukurları etraf leş gibi ilçelere diyor..merkez bitti ilçelere sıra geldi..hep hikaye Maski 8 yıldır bir faydasi olmadı..
Günün Başlıkları
10:01