Reklam
Reklam

Mali müşavirlerden kurumlara ziyaret

MANİSA Mali Müşavirler Odası Turgutlu Temsilciliği, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Turgutlu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Reklam
Mali müşavirlerden kurumlara ziyaret
21 Eylül 2019 - 12:09 - Güncelleme: 23 Eylül 2019 - 12:01

Turgutlulu mali müşavirlerden kurumlara ziyaret

MANİSA Mali Müşavirler Odası Turgutlu Temsilciliğince, Turgutlu İlçe Temsilcileri Hüsnü Bütüner ve Ebru Gençtürk ile Manisa Mali Müşavirler Odası Kurullarında görev alan, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Arpacı, Disiplin Kurulu Üyesi İsmail Parmaksız, Haksız Rekabet Kurulu Başkanı Bilge Cebe, Etik Kurul Üyesi Selda Barlık Atalay, komisyon üyeleri Necla Şaşmaz ile Hakan Çancı, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Turgutlu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’ne  ziyarette bulunuldu.

İlk olarak Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne  atanan Emniyet Müdürü Gökhan Balaban’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaret, karşılıklı sıcak bir sohbet ortamında geçti Turgutlu İlçe Temsilcisi Hüsnü Bütüner, Emniyet Müdürü Gökhan Balaban’a yeni görev yerinde başarılar diledi. Müdür Balaban da gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyarette bulunan Mali Müşavirlere  teşekkür etti.

Daha sonra Turgutlulu Mali Müşavirler makamında Turgutlu Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Rıfat Yücel Irmak’ı ziyaret etti. Ziyarette Mali Müşavirler kurum işlemlerinde kendilerine yardımcı olan başta Irmak olmak üzere tüm kurum çalışanlarına teşekkür ettiler. Irmak da yapılan ziyaretten çok  memnun kaldığını söyleyerek bu kurumun herkesin olduğunu, her zaman kapılarının açık olduğunu dile getirdi. Ziyaret karşılıklı iyi dilekler ile sona erdi.   

Haber Merkezi

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2593 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum